ETYKA MOJEJ PRACY – WARTOŚCI, ZASADY, BHP

Dziękuję Ci, że to czytasz. 

Przyjmuję odpowiedzialność za wykonywaną przeze mnie pracę.

Do pracy z drugim człowiekiem podchodzę holistycznie. Pracuję na poziomie ciała, ducha i intelektu.

Nie ingeruję w Twoją wolę. Uznaję Twoje wybory.  

Korzystam tylko ze sprawdzonych narzędzi, które stosuję osobiście w osobistej pracy rozwojowej. Nie praktykuję z klientami narzędzi, których sama nie mam w doświadczeniu. 

Regularnie się dokształcam, szkolę, praktykuję. Regularnie poddaję się  procesowi interwizji, superwizji, psychoterapii, rozwoju. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem. O moich kwalifikacjach, w tym nauczycielach, przeczytasz tutaj: O mnie

Sesje ustawień są dla osób dojrzałych, mających konkretne życiowe (np. osobiste, relacyjne, zdrowotne, zawodowe) trudności na tu i teraz. 

Nie prowadzę ustawień na tzw. zlecenie: 'chcę popracować ze swoją karmą rodową’, z ciekawości o przodkach w rodzie, w sprawach nie dotyczących klienta lub jego relacji. 

Nie prowadzę sesji na prośby osób trzecich. Zainteresowana osoba potrzebuje się ze mną skontaktować osobiście. Kontakt 

Jeżeli jesteś w silnym tzw. 'rozchwianiu emocjonalnym’, bądź masz silne objawy psychosomatyczne, ustawień nie polecam. W zamian oferuję sesję coachingu systemowego. Coaching 

Jeżeli jesteś w trakcie leczenia psychiatrycznego farmakologicznego ustawień nie polecam. W zamian oferuję sesję coachingu systemowego. Coaching

Podczas sesji mogą pojawić się w Tobie emocje, uczucia, będę Ci w tym towarzyszyć.

Nie pracuję z osobami poniżej 18 roku życia.

Nie odpowiadam za podejmowane przez Ciebie decyzje, działania po sesji. Jeżeli pojawią się pytania, skontaktuj się ze mną 🙂

Opłatę za sesję pobieram z góry. Nie oddaję pieniędzy w przypadku zmiany zdania, dlatego przed zapisem proszę poczuj, czy to jest praca, której potrzebujesz. Zgadzam się na zmianę terminu jeżeli taka potrzeba u Ciebie zajdzie.  

Spóźnienia na sesję – nie przedłużam sesji. 

Na czas sesji wyłączamy telefony komórkowe. Nie wyrażam zgody na odbieranie telefonów podczas sesji. 

Prowadzę sesje online i stacjonarnie w Gdańsku. Sesja trwa min. 1 godzinę, max. 1,5h. Rozpoczynamy rozmową o temacie z którym przychodzisz. Następnie rozpoczynamy ustawienie. Ostatnie ok 10 minut to tzw. 'zamykanie’ sesji. 

Nie polecam omawiania z innymi osobami swojej pracy podczas sesji, odkryć, wglądów chyba, że jest to terapeuta a omawianie służy Twojej dalszej pracy rozwojowej.

Dla sesji online: Proszę, zapewnij sobie spokojne, odosobnione miejsce do konsultacji, tak by nikt Ci nie przeszkadzał. Nie przeprowadzam sesji jeżeli jesteś np. w samochodzie, restauracji, kawiarni, pomieszczeniu z innymi osobami. Proszę nie jedz podczas sesji. Sesje są wyjątkowo intymnymi procesami wewnętrznymi, dotykamy Twoich pól osobistych i rodowych. Taka praca wymaga pokory i szacunku, także do sposobu jej przeprowadzenia. Więcej też z takiej sesji skorzystasz.

Naładuj urządzenie, miej ładowarkę pod ręką, upewnij się gdzie masz najlepsze łącze internetowe. Sesje odbywają się na Google Meet, podsyłam link w potwierdzeniu. Sesje nie są nagrywane. Proszę przed sesją upewnij się, że Twoje konto działa, że masz dostęp, że jesteś zalogowany, że działa mikrofon i kamera. 

Z góry dziękuję Ci jeżeli zdecydujesz się polecić komuś moje usługi 🙂 Nie mogę podziękować Ci osobiście, bowiem szanując prywatność moich klientów z nikim nie dzielę się informacją kto korzysta z moich usług.

Ważne: Nie jestem lekarzem i nie świadczę usług zdrowotnych, leczniczych, medycznych, diagnostycznych w rozumieniu prawnym. Nie jestem psychologiem, psychoterapeutą i nie świadczę usług psychologicznych, czy psychoterapeutycznych w rozumieniu prawnym. O mnie

USTAWIENIA SYSTEMOWE, HELLINGEROWSKIE

W pracy z Tobą punktem wyjścia jest sytuacja z którą jest trudność, jak się objawia oraz emocje temu towarzyszące. Wspieram Cię w uznaniu Twojego doświadczenia poprzez uświadomienie wzorca, obrazu wewnętrznego na poziomie systemowym, osobistym i rodowym oraz umysłowym.

Informuję, że podczas sesji poruszam się w polu informacji płynącej z tzw. ‘wiedzącego pola’, ‘Pola Ducha’. Poruszam się w Twoim osobistym polu energetycznym i Twojego rodu. Praca ustawieniowa jest pracą przede wszystkim na poziomie duchowym. Postrzegam siebie i inne osoby jako istoty wielowymiarowe, uznaję istnienie Tego Co Większe od Nas.

Przed sesją warto zadać sobie pytanie, określić trudność, z którą przychodzi się pracować. Mogę zadawać pytania pomocne podczas sesji. Polecam ustawić intencję: np. ‘Wybieram widzieć siebie’. Ze swej strony daję pełną uważność Tobie i Twojej sprawie, jestem szczera i bezpośrednia, nie osądzam osób, ani sytuacji, upewniam się, że rozumiesz co widzisz i czujesz. Z szacunkiem odnoszę się do Twojej i Twojego rodu historii. Z nikim nie dzielę się komu udzielam sesji (także z osobami polecającymi), nie opisuję indywidualnych historii klientów w postach. Jako konstelator przede wszystkim służę porządkom życia. Nie mam prawa decydowania o tym co dla Ciebie jest najlepsze. Podczas ustawienia proponuję i pozostawiam Ci wybór gestów, ruchów, słów. Z otwartością dzielę się z Tobą tym co czuję, co widzę, co wiem. Podczas konsultacji masz prawo wycofać się w każdej chwili, masz prawo odmówić udziału w pracy, masz prawo wyrazić co czujesz, masz prawo pytać, każdy z Twoich tematów jest właściwy, każda Twoja reakcja jest właściwa.

Czasem, zamiast ustawienia wybieram podzielenie się z klientem wiedzą systemową. Wynika to z mojej osobistej, subiektywnej intuicyjnej oceny, opartej na doświadczeniu pracy ze sobą i innymi osobami, że ustawienie na ten moment nie jest wskazane. Poinformuję Cię o tym i masz prawo wycofać się z sesji (zwrot zapłaconej ceny).

Do pracy w polu używam ciała, figurek, innych pomocnych przedmiotów jak np. poduszki, programu 3D do ustawień online. 

Po więcej przydatnych, ważnych informacji nt, sesji sięgnij proszę tutaj: Ustawienia Systemowe

Ważne: Nie jestem lekarzem i nie świadczę usług zdrowotnych, leczniczych, medycznych, diagnostycznych w rozumieniu prawnym. Nie jestem psychologiem, psychoterapeutą i nie świadczę usług psychologicznych, czy psychoterapeutycznych w rozumieniu prawnym.

GERMAŃSKA NOWA MEDYCYNA, PSYCHOBIOLOGIA

Postrzegam chorobę jako program naprawczy natury w odpowiedzi na konflikt biologiczny człowieka.

Przed sesją uzgadniam z Tobą jaki objaw w ciele jest przedmiotem konsultacji. 

Do sesji używam analizy biorezonansem. 

Podczas sesji, bazą wiedzy z której korzystam i z którą się Toba dzielę są odkrycia i badania Dr Ryke Geerd Hamer’a.

Celem sesji jest dotarcie do emocji i umysłowego wzorca bazowego danego objawu w ciele. Czasem sięgam po ustawienia systemowe jeżeli zachodzi taka potrzeba. Nie uzdrawiam, nie leczę. Dzielę się wiedzą. 

W moim doświadczeniu pragnienie uzdrowienia je blokuje. Zachęcam, by podejść do sesji z ciekawością, ochotą dowiedzenia się czegoś na swój temat. 

Podczas konsultacji masz prawo wycofać się w każdej chwili, masz prawo odmówić udziału w pracy, masz prawo wyrazić co czujesz, masz prawo pytać, każdy z Twoich tematów jest właściwy, każda Twoja reakcja jest właściwa.

Po więcej ważnych i przydatnych informacji nt. sesji sięgnij proszę tutaj: Sesja germańskiej biorezonansem

Ważne: Nie jestem lekarzem i nie świadczę usług zdrowotnych, leczniczych, medycznych, diagnostycznych w rozumieniu prawnym. Nie jestem psychologiem, psychoterapeutą i nie świadczę usług psychologicznych, czy psychoterapeutycznych w rozumieniu prawnym.

Kiedy coaching, a kiedy ustawienie?

Sesje coachingu są szczególnie pomocne dla osób, które:

  • chcą zrozumieć swoją sytuację
  • nie czują potrzeby pracy poprzez ustawienia
  • potrzebują bezpiecznej przestrzeni do rozmowy.

 

Sesje ustawień są dla osób gotowych na uznanie swojej sytuacji, często poza zrozumieniem. To metoda pracy duchowej, nie mentalnej. To metoda doświadczenia duszy i ciała. Doświadczenie zrozumienia podczas ustawienia także się zdarza.  

Więcej o sesjach ustawień poczytasz tutaj: 

© 2024 Magdalena Magrian • All rights reserved